Hot line : (0 355) 23 20 47

ადმინისტრაციული ერთეულები

მერის წარმომადგენლები შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულებში

 

 

 

 

 

N

სტრუქტურული ქვედანაყოფებისა და თანამდებობების დასახელება

საშტატო ერთ. რაოდენობა

 

გვარი, სახელი

 

სიღნაღის მუნიციპალიტეტის მერია

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

მერის წარმომადგენელი ქ.წნორის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

კუტიბაშვილი მიხეილი

 

2

მერის წარმომადგენელი სოფ.ჯუგაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ალადაშვილი მირიან

 

3

მერის წარმომადგენელი ქ.სიღნაღის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ხატიაშვილი ბესარიონ

 

4

მერის წარმომადგენელი სოფ.ტიბაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

მაძღარაშვილი ლია

 

5

მერის წარმომადგენელი სოფ.საქობოს ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ბაკაშვილი გიგა

 

6

მერის წარმომადგენელი სოფ.ბოდბისხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ზურაბაშვილი ნოდარ

 

7

მერის წარმომადგენელი სოფ.ვაქირის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ხატიაშვილი ილია

 

8

მერის წარმომადგენელი სოფ. ქვ.მაჩხაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ყატაშვილი ნუგზარი

 

9

მერის წარმომადგენელი სოფ.ანაგის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ალხანაშვილი ზაქარია

 

10

მერის წარმომადგენელი სოფ.ბოდბის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

კოჭლამაზაშვილი ალექსანდრე

 

11

მერის წარმომადგენელი სოფ.მაღაროს ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

შაიშმელაშვილი თენგიზ

 

12

მერის წარმომადგენელი სოფ.ილიაწმინდის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ბაიდოშვილი ილია

 

13

მერის წარმომადგენელი სოფ. ძვ.ანაგის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

ბეგიაშვილი ზაზა

 

14

მერის წარმომადგენელი სოფ.ნუკრიანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

კრაწაშვილი რევაზ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

სპეციალისტი ქალაქ სიღნაღის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

2

სპეციალისტი ქალაქ წნორის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

3

სპეციალისტი ქალაქ წნორის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

4

სპეციალისტი ქალაქ წნორის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

5

სპეციალისტი სოფელ ანაგის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

6

სპეციალისტი სოფელ ვაქირის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

7

სპეციალისტი სოფელ საქობოს ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

8

სპეციალისტი სოფელ საქობოს ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

9

სპეციალისტი სოფელ ბოდბისხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

11

სპეციალისტი სოფელ ბოდბისხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

12

სპეციალისტი სოფელ ჯუგაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

13

სპეციალისტი სოფელ ჯუგაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

14

სპეციალისტი სოფელ ტიბაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

15

სპეციალისტი სოფელ ქვემო მაჩხაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

16

სპეციალისტი სოფელ ქვემო მაჩხაანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

17

სპეციალისტი სოფელ ძვ.ანაგის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

18

სპეციალისტი სოფელ ბოდბის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

19

სპეციალისტი სოფელ ბოდბის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

20

სპეციალისტი სოფელ მაღაროს ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

21

სპეციალისტი სოფელ ილიაწმინდას ადმინისტრაციულ ერთეულში

1

 

 

22

სპეციალისტი სოფელ ნუკრიანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

1