ცხელი ხაზი : (0 355) 23 20 47 საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში

საკრებულოს წევრები

    

  1. დავით ჯანიკაშვილი-  საკრებულოს თავმჯდომარე
  2. ივანე მირიანაშვილი  - საკრებულოს თავმჯდომარის პირველი  მოადგილე
  3. ილია ბაიდოშვილი-საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე
  4. გია პავლიაშვილი-საკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე
  5. ნანა ნანობაშვილი -  კულტურის, განათლების, ახალგაზრდულ საქმეთა  და სოციალურ საკითხთა  კომისიის თავმჯდომარე
  6. მალხაზ ხუციშვილი -  საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე
  7. ზურაბ მინდორაშვილი - ეკონომიკისა და ქონების მართვის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე
  8. მზია სუხიშვილი - იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე
  9. ირაკლი ზურაშვილი - სივრიცით ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა  და ბუნებრივი რესურსების   კომისიის თავმჯდომარე
  10. მიხეილ კუტიბაშვილი-,,ფრაქცია ქართული ოცნება -თავმჯდომარე
  11. გოჩა შანშაშვილი-ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  12. გიორგი ასანიშვილი-ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  13. გოჩა ტოკლიკიშვილი-ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  14. მადონა ბატიაშვილი-ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  15. გივი ქავთარაძე-ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  16. გიორგი ელაშვილი-ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  17. ცოტნე ბეჟაშვილი -  ფრაქციის ,, ქართული ოცნება“ თავმჯდომარის მოადგილე
  18. გოჩა ხოსიტაშვილი-საკრებულოს წევრი
  19. გიორგი სპანდერაშვილი- საკრებულოს წევრი
  20. ნინო ბახტურიძე -საკრებულოს წევრი
  21. ლია ბეჟაშვილი- საკრებულოს წევრი
  22. ვლადიმერ სიმონიშვილი- საკრებულოს წევრი
  23. კახაბერ ოტიაშვილი- საკრებულოს წევრი
  24. გიგა ბაკაშვილი - საკრებულოს წევრი
  25. მარინე ათანელიშვილი - საკრებულოს წევრი
  26. მალხაზ მჭედლიშვილი- საკრებულოს წევრი
  27. გიორგი  ელიზბარაშვილი-ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"-თავმჯდომარე
  28. გიორგი ბაბაკიშვილი-ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"თავმჯდომარის  მოადგილე
  29. ნატო უსენაშვილი-ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"თავმჯდომარი მოადგილე
  30. ფიქრია ჯოხარიძე-ფრაქციის ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"თავმჯდომარის  მოადგილე
  31. ნონა ნინიაშვილი-საკრებულოს წევრი
  32. გიგა პაპუაშვილი-საკრებულოს წევრი
  33. კონსტანტინე ხმალაძე-საკრებულოს წევრი
  34. გიორგი ზედელაშვილი-საკრებულოს წევრი
  35. მიხეილ ტუხაშვილი-საკრებულოს წევრი
  36. ლევან კაიდარაშვილი-საკრებულოს წევრი
გააზიარე