ცხელი ხაზი : (0 355) 23 20 47 საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში

თავმჯდომარის პირველი მოადგილე

სიღნაღის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს თავმჯდომარის პირველი მოადგილე

ივანე  მირიანაშვილი

დაბადების თარიღი: 29.06.1970 წ.

იურიდიული  მისამართი:    სიღნაღის  რაიონი  სოფელი  ანაგა

მობ:   (+995 599) 51 16 09                

ელ.ფოსტა:  mirianashviliivane@gmail.com       

ოჯახური მდგომარეობა:  დაოჯახებული.

განათლება:

1987წ                          სიღნაღის რაიონი,სოფელი ანაგა საშუალო სკოლა

1987-1993წწ           საქართველოს  ტექნიკური  უნივერსიტეტი - ინჟინერი

სამუშაო გამოცდილება:

  • 20.08.1993წელი       წნორის მანქანათმშენებელი  ქარხანა-  დროებით რემონტების   ინჟინერი,სარემონტო უბანზე.
  • 10.11.1993წელი      N1 ამკრეფ  უბანზე მეოთხე თანრიგის  ზეინკალი
  • 18.05.1994წელი      მესამე  კატეგორიის ხარისხის  ინჟინერი
  • 01.06.1994წელი      დირექტორის  მოადგილე  წარმოების  დარგში.
  • 01.04.1996წელი      საგეგმო-საწარმო განყოფილების  უფროსი.
  • 24.07.1996წელი     სიღნაღის  რაიონული სასამართლოს N52/4-34 დადგენილებით ვარ დამფუძნებელი  შეზღუდული პასუხისმგებლობის  საზოგადოება’’წნორის მანქანათმშენებელი ქარხანა’’
  • 10.02.2003წელი  განთავისუფლებული ვარ  პირადი ბრძანება N352 განცხადების საფუძველზე.
  • 17.03.2003წელი     სახელმწიფო ქონების  მართვის სამინისტროს სიღნაღის განყოფილების  17.03.2003 -ის N22 ბრძანებით და სიღნაღის რაიონული სასამართლოს N52/5ბ-153 20.03.2003წლის დადგენილებით ვარ დამფუძნებელი შ.პ.ს  „წნორის მანქანათმშენებელი  ქარხანა-2003“
  • 14.04.2003წელი     შ.პ.ს  „წნორის მანქანათმშენებელი  ქარხანა-2003“  სამეთვალყურეო   საბჭოს  თავმჯდომარე
  • 14.05.2006წელი     შ.პ.ს  „წნორის მანქანათმშენებელი  ქარხანა-2003“  წარმოების  უფროსი
  • 2015წელი    დავაფუძნე შ.პ.ს „მ.ს. მშენი“ დირექტორი დღემდე.
  • 2013 წელი -  საპრეზიდენტო  არჩევნებზე სიღნაღის რაიონული ორგანიზაცია პარტია „ქართული  ოცნება“ შტაბის უფროსი
  • 2014წელი-   ადგილობრივი არჩევნები სიღნაღის რაიონული ორგანიზაცია პარტია „ქართული  ოცნება“ შტაბის უფროსი
  • 2015წელი-   რიგგარეშე ადგილობრივი არჩევნები გარდაბანში შტაბის  უფროსი
  • 2016წლიდან  დღემდე- სიღნაღის რაიონული ორგანიზაცია პარტია „ქართული  ოცნება“  თავმჯდომარე
  • 2017 წლიდან-დღემდე- სიღნაღის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ფრაქცია „ქართული ოცნება“  ფრაქციის  თავმჯდომარე.
  • 2018 წლიდან-სიღნაღის რაიონული ორგანიზაცია პარტია „ქართული  ოცნება“  აღმასრულებელი  მდივანი.

კომპიუტერული პროგრამები:

 Ms Word XP, MS Excel XP,   Internet and E-mail.

ენების ცოდნა:       ქართული,რუსული

 

 

 

გააზიარე